Çocuklarınızın Sağlıklı Gelişimine Tam Destek Çocuk Devam Sütü’nde!

Neden Çocuk Devam Sütü?

Çocuklar, büyüme ve gelişimlerinin büyük bölümünü 1-4 yaşları arasında tamamlarlar. Yiyeceği yemekler konusunda çok seçici olabileceği bu yaşlarda çocuğunuzun fiziksel ve zihinsel gelişimi için zengin ve doğal içerikli gıdalarla beslenmesi gerekir. Güçlü bir bağışıklık sistemi de bu fiziksel ve zihinsel gelişimi taşıyan vücudu mikroplara karşı koruyarak, büyümede çok önemli bir görev üstlenmektedir.

Neden Pınar Çocuk Devam Sütü?
Çocuklar, fiziksel ve zihinsel gelişimlerinin yanı sıra bağışıklık sistemlerini güçlendirecek besin ihtiyaçlarının önemli bir kısmını sütten alabilir. Çocuğunuzun fiziksel ve zihinsel sağlıklı gelişiminin ve bağışıklık sisteminin güçlenmesi için ona süt içirebilirsiniz.
1 yaşından büyük çocuklarınızın fiziksel ve zihinsel sağlıklı gelişimini ve bağışıklık sisteminin güçlenmesini desteklemek için, saf süte prebiyotik lifler, vitamin ve mineraller ilave edilerek geliştirilen Pınar Çocuk Devam Sütünü güvenle içirebilirsiniz. Pınar Çocuk Devam Sütleri B12, Çinko ve Kalsiyum kaynağıdır.
Altı aydan büyük bebeklerinize ise onların 6-12 aylık dönemlerinde ihtiyaçları olan vitaminlerive mineralleri karşılayacak şekilde geliştirilmiş Pınar İlk Adım Devam Sütü’nü verebilirsiniz.
 

Bir boomads advertorial içeriğidir.

30 Kasım 2016 Çarşamba

Çekiliş Zamani

   2017 ye girmemize bir ay olmasına rağmen yeni yıl yaklaşırken sokaklar, mağazalar, evler hazırlıklara başlamış. Sosyal medyadaki butik mağazalarda hediye çekilişleri çoğalmış. Sizlere maalesef bu kara günde, güzel bir çekilişten bahsetmek istiyorum.

Sayfanın ne tarz bir çekiliş yaptığını paylaştıkları yazı ile anlatmak istiyorum


"Yeni yıl yaklaşırken sokaklar, mağazalar hazırlıklara başlamış.. Biz boş durur muyuz? Köy okullarındaki öğrencilerimizi hediyesiz bırakmayalım dedik. Eşimizi, arkadaşımız, ailemizden birilerini kısacası tüm yakınlarımızı düşünürken, onlara her yıl belki de kullanmayacağı hediyeleri alırken, köylerdeki öğrencilerin hem ihtiyaçlarını gidermek hem de yılbaşı hediyesi alarak sevinçlerine sevinç katmak istedik. Biz ihtiyaçlarını baz alarak dileklerini gerçekleştirme hayali kurduk. Ama gerisi senin yaratıcılığına kalmış. Eğer bu yazıyı sonuna kadar okuduysan sen de bizdensin. Bir öğrencinin dileğini gerçekleştirmek için katıl bize.. Yeniyıl ağaçlarındaki dilekler yerini sevince, mutluluğa bıraksın. Bu yılbaşında çocuklar sevinsin.."


Çekilişe Nasıl Katılıyorsunuz?

Buraya  tıklayıp, fotoğrafın altına isminizi yazdırıyorsunuz.

Süreç Nedir? 

Çekilişe katılmak isteyenler isimlerini yazdırıyor
İsimler ve öğrencilerin ihtiyacı olan hediyeler kağıtlara yazılıyor.
Kura ile bir gönüllüye bir hediye şeklinde eşleştirme yapılıyor.
Çekiliş videosu sayfada yayınlanıyor.
Belli bir süre içerisinde herkes kısmetine düşen hediyeyi alarak, okula gönderiyor.

Ne Kazanılacak?
Dışarıda akşam yemeğine ayırdığınız bütçeyle,
Gülen minik bir çift göz, yalnız olmadığını anlayan küçük bir yürek, heyecan, sevinç, mutluluk kazanacaksınız. Değer mi değer, bir günde dışarıda yemek yeme, alışveriş yapma, bu yapacağın alışveriş hiç tanımadığın bir çocuk için olsun.

"Üzgünüz çocuklar koruyamadık sizleri, siz orada acı içinde yanarken, o kapıların kitli olduğunu bilemedik, denetlenmediğini düşünemedik. Rabbim ailelere sabır versin. "


Çekiliş sayfası: https://www.instagram.com/1cocuk1tebessum/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Okuduysan, yorumlarini bekliyorum :)