Çocuklarınızın Sağlıklı Gelişimine Tam Destek Çocuk Devam Sütü’nde!

Neden Çocuk Devam Sütü?

Çocuklar, büyüme ve gelişimlerinin büyük bölümünü 1-4 yaşları arasında tamamlarlar. Yiyeceği yemekler konusunda çok seçici olabileceği bu yaşlarda çocuğunuzun fiziksel ve zihinsel gelişimi için zengin ve doğal içerikli gıdalarla beslenmesi gerekir. Güçlü bir bağışıklık sistemi de bu fiziksel ve zihinsel gelişimi taşıyan vücudu mikroplara karşı koruyarak, büyümede çok önemli bir görev üstlenmektedir.

Neden Pınar Çocuk Devam Sütü?
Çocuklar, fiziksel ve zihinsel gelişimlerinin yanı sıra bağışıklık sistemlerini güçlendirecek besin ihtiyaçlarının önemli bir kısmını sütten alabilir. Çocuğunuzun fiziksel ve zihinsel sağlıklı gelişiminin ve bağışıklık sisteminin güçlenmesi için ona süt içirebilirsiniz.
1 yaşından büyük çocuklarınızın fiziksel ve zihinsel sağlıklı gelişimini ve bağışıklık sisteminin güçlenmesini desteklemek için, saf süte prebiyotik lifler, vitamin ve mineraller ilave edilerek geliştirilen Pınar Çocuk Devam Sütünü güvenle içirebilirsiniz. Pınar Çocuk Devam Sütleri B12, Çinko ve Kalsiyum kaynağıdır.
Altı aydan büyük bebeklerinize ise onların 6-12 aylık dönemlerinde ihtiyaçları olan vitaminlerive mineralleri karşılayacak şekilde geliştirilmiş Pınar İlk Adım Devam Sütü’nü verebilirsiniz.
 

Bir boomads advertorial içeriğidir.

25 Kasım 2016 Cuma

Balıkçı Osman


 Kitap Fuarından aldığım ikinci kitapla karşınızdayım. Yapı Kredi Yayınından  yazarı Anne Hoffman olan "Balıkçı Osman"... Alırken oğlumun da ilgileneceği, seveceği bir kitap olduğunu düşünmüştüm. Ancak beklediğim gibi olmadı. 

Açlıktan gözü dönmüş iki martı, Balıkçı Osman'ın peşindedir. Tutacağı balıklardan paylarına bir kaç balık düşücek umuduyla yanından ayrılmazlar. Ancak Osman'ın niyeti başka, denizden çıkarttığı çöplerle yeni birşeyler üreterek, onları sergilemek,..Bu durum martılar için hayal kırıklığıydı. Kitap içerisinde kullanılan resimler çok koyu, karmaşık ve gözü yoruyor. Kitap martıların gözünden anlatıldığı için konu anlaşılmıyor, sanki cümleler hep eksik, kitap yarım kalmış, herhangi bir ana fikre bağlanmamış gibi. Kitabın 5yaş üzeri çocuklara daha uygun olduğunu düşünüyorum. Açıkçası oğlumla bu kitabı sevemedik. Saklayıp , biraz daha büyüdüğünde tekrar okumak için çıkartacağım, belki ozaman kitap hakkında fikirlerimiz değişir. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Okuduysan, yorumlarini bekliyorum :)