Çocuklarınızın Sağlıklı Gelişimine Tam Destek Çocuk Devam Sütü’nde!

Neden Çocuk Devam Sütü?

Çocuklar, büyüme ve gelişimlerinin büyük bölümünü 1-4 yaşları arasında tamamlarlar. Yiyeceği yemekler konusunda çok seçici olabileceği bu yaşlarda çocuğunuzun fiziksel ve zihinsel gelişimi için zengin ve doğal içerikli gıdalarla beslenmesi gerekir. Güçlü bir bağışıklık sistemi de bu fiziksel ve zihinsel gelişimi taşıyan vücudu mikroplara karşı koruyarak, büyümede çok önemli bir görev üstlenmektedir.

Neden Pınar Çocuk Devam Sütü?
Çocuklar, fiziksel ve zihinsel gelişimlerinin yanı sıra bağışıklık sistemlerini güçlendirecek besin ihtiyaçlarının önemli bir kısmını sütten alabilir. Çocuğunuzun fiziksel ve zihinsel sağlıklı gelişiminin ve bağışıklık sisteminin güçlenmesi için ona süt içirebilirsiniz.
1 yaşından büyük çocuklarınızın fiziksel ve zihinsel sağlıklı gelişimini ve bağışıklık sisteminin güçlenmesini desteklemek için, saf süte prebiyotik lifler, vitamin ve mineraller ilave edilerek geliştirilen Pınar Çocuk Devam Sütünü güvenle içirebilirsiniz. Pınar Çocuk Devam Sütleri B12, Çinko ve Kalsiyum kaynağıdır.
Altı aydan büyük bebeklerinize ise onların 6-12 aylık dönemlerinde ihtiyaçları olan vitaminlerive mineralleri karşılayacak şekilde geliştirilmiş Pınar İlk Adım Devam Sütü’nü verebilirsiniz.
 

Bir boomads advertorial içeriğidir.

27 Kasım 2016 Pazar

"Ama Bu Baligin Parmaklari Var!"

Bu hafta sonu icin yeni kitap onerim Super Patates kitabinin yazari Sue HENDRA nin gulerek okuyacaginiz "Ama Bu Baliğin Parmaklari Var"

Ve iste karsinizda "Firfir" Dunyanin en ozel baligi! o bir siradan balik degil cunku onun parmaklari var. Balon baligi Pufpuf'un baloncuklar gosterisini izlemek icin dunyanin dort bir yaninda baliklar katilmisti. Bu gosteri baliklarin simdiye kadar gordukleri en inanilmaz seydi, Ta ki Firfiri gorene kadar. Butun dikkatler Firfirin uzerine cekilmisti ve bu duruma Pufpuf cok uzulmustu artik diger baliklarin gosterisini izlemeyeceklerini dusunmustu.
Firfir diger baliklara parmaklariyla neler yapabilecegini anlatiyordu. Neler yapabilirdi? Parmak boyasi, orgu, kagit kesme veeee Gidi Gidi 😊 Baliklar daha once hic boyle eglenmemislerdi, minik baliklar kaciyor, Firfir da onlari yakalamaya calisiyor, yakaladiklarini bir guzel gidikliyordu. Birden kocaman bir kutunun Pufpufun uzerine dustugunu goren Firfir, parmaklariyla pufpufu yakalayarak hayatini kurtarmasi uzerine, parti zamani baslar. Firfir piyano caldi,  Pufpuf trampeti ufledi, butun baliklar hep birlikte nese icinde dans ettiler.

2 yas uzeri, gidiklanmayi seven cocuklariniz icin sevimli, renkli, heyecanli, eglenceli bir kitap.

Lutfen gidiklayarak okuyunuz 😄

32 syf, buyuk boy. Kitapyurdunda 8.7 lira.

http://m.kitapyurdu.com/index.php?route=products/productdetail&product_id=394645

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Okuduysan, yorumlarini bekliyorum :)