Çocuklarınızın Sağlıklı Gelişimine Tam Destek Çocuk Devam Sütü’nde!

Neden Çocuk Devam Sütü?

Çocuklar, büyüme ve gelişimlerinin büyük bölümünü 1-4 yaşları arasında tamamlarlar. Yiyeceği yemekler konusunda çok seçici olabileceği bu yaşlarda çocuğunuzun fiziksel ve zihinsel gelişimi için zengin ve doğal içerikli gıdalarla beslenmesi gerekir. Güçlü bir bağışıklık sistemi de bu fiziksel ve zihinsel gelişimi taşıyan vücudu mikroplara karşı koruyarak, büyümede çok önemli bir görev üstlenmektedir.

Neden Pınar Çocuk Devam Sütü?
Çocuklar, fiziksel ve zihinsel gelişimlerinin yanı sıra bağışıklık sistemlerini güçlendirecek besin ihtiyaçlarının önemli bir kısmını sütten alabilir. Çocuğunuzun fiziksel ve zihinsel sağlıklı gelişiminin ve bağışıklık sisteminin güçlenmesi için ona süt içirebilirsiniz.
1 yaşından büyük çocuklarınızın fiziksel ve zihinsel sağlıklı gelişimini ve bağışıklık sisteminin güçlenmesini desteklemek için, saf süte prebiyotik lifler, vitamin ve mineraller ilave edilerek geliştirilen Pınar Çocuk Devam Sütünü güvenle içirebilirsiniz. Pınar Çocuk Devam Sütleri B12, Çinko ve Kalsiyum kaynağıdır.
Altı aydan büyük bebeklerinize ise onların 6-12 aylık dönemlerinde ihtiyaçları olan vitaminlerive mineralleri karşılayacak şekilde geliştirilmiş Pınar İlk Adım Devam Sütü’nü verebilirsiniz.
 

Bir boomads advertorial içeriğidir.

7 Aralık 2016 Çarşamba

Bilge Minik

Merhaba,
Size Meraklı Minik ten sonra çok beğendiğim tavsiye ettiğim bir dergiden daha bahsetmek istiyorum.
"Bilge Minik" ilk defa geçen ay Migros markette kitap reyonunda dergileri karıştırırken gözüme çarptı, 4-6 yaş için uygun olmasına rağmen içeriğini bilmeden yinede merak edip aldım. Çocuklarımıza, hikayelerle görgü nezaket kurallarını anlatan, Hadis'i Şerif ve Peygamber Efendimiz (s.a.v.) hakkında yazıları olan, bolca etkinliği bulunan 50 sayfa dolu dolu bir dergi. Bu ay ki sayısınıda D&R da gördüm ve hemen aldım, derginin yanında resimli ip oyunu kitapcığı, delikli  kalın karton  ve ayakkabı bağcıkları vardı, kitapçıktaki resimlere bakarak bağcıklardan şekiller oluşturuluyor.
 13 adet şekil var , oturup benim bile yapasım geldi. Çocuğunuz yaratıcılığını kullanıp kitapcığa bakmadan şekillerde çıkartabilir. Ben şimdilik kendim inceleyip, önümüzdeki seneler için Asaf'a saklıyorum. Çocuklarımıza dinimizi öğreten yardımcı kitap ve dergilere ihtiyacımız mutlaka var. Sizin için kısa video da çekip ekledim ama sayfamı yavaşlattı tabiki :) İsterseniz abonede olabilir, isterseniz her ay D&R dan satın alabilirsiniz. Sadece 5 Lira

Resimli ip oyunu 
14 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. Hemen takip ediyorum. Cok tesekkurler 😊😊

   Sil
 2. son yazımaa bi baksana amaa :)

  YanıtlaSil
 3. son yazımaa bi baksana amaa :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yaaa simdi gordum sarjim yoktu😊😊 cok tatlisin tesekkur ederim 🙏🙏😘😘😘

   Sil
 4. son yazımaa bi baksana amaa :)

  YanıtlaSil
 5. Deep bahsetmiş blogunuzdan, o vesileyle uğradım... Sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Cok tesekkur ederimm.. Bende sayfaiza ugruyorum hemen 😊😊👍

   Sil
 6. Deep sayesinde koştum geldim bu şirin bloga. bende beklerim siziii :) takipteyim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Cok tesekkur ederim tabiki sizede gelirim 😊😊

   Sil
  2. Merhaba hocam sade ve derinden geldim gerçekten beğendim.sizde beni takip ederseniz sevinirim tabi Begenirseniz 😃

   Sil
  3. Çok teşekkür ederim, sayfanızı beğendim takip ettim bile.:)

   Sil
 7. Bu tür oyunlar faydalı gerçekten. Yetişkin olarak oynamak da eğlenceli.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet çocuktan önce biz yetişkinler okuyup oynuyoruz, çok faydalı oluyor.

   Sil

Okuduysan, yorumlarini bekliyorum :)